RMC Sport: Nowy obrońca coraz bliżej Arsenalu. 30 milionów euro

RMC Sport: Nowy obrońca coraz bliżej Arsenalu. 30 milionów euro
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport

Sprawa przenosin Williama Saliby do Arsenalu nabiera tempa.

Nie od dziś wiadomo, że 18-letni środkowy obrońca Saint-Étienne znajduje się na celowniku Arsenalu. Według RMC Sport londyńczycy przeszli do konkretnego działania i pod koniec zeszłego tygodnia przedstawili Francuzom pierwszą propozycję za defensora. Opiewa ona na 30 milionów euro. Co ważne - „Kanonierzy” doszli już do porozumienia z samym zawodnikiem w sprawie pięcioletniego kontraktu indywidualnego.

Działacze Saint-Étienne zdają sobie sprawę z tego, że stoją na straconej pozycji, ale chcą zatrzymać u siebie Salibę na kolejny sezon w ramach natychmiastowego wypożyczenia po jego transferze do Anglii.

Arsenal jest naprawdę blisko zapewnienia sobie podpisu Francuza, ale RMC Sport podkreśla, że „Kanonierzy” cały czas muszą uważać na Tottenham, który również ma chrapkę na młodego defensora.

Saliba trafił do Saint-Étienne w 2016 roku. W minionym sezonie rozegrał 19 spotkań w pierwszym zespole francuskiego klubu, w tym 16 razy wybiegał na murawy Ligue 1.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy