Roma powalczy o reprezentanta Włoch

Roma powalczy o reprezentanta Włoch
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Di Marzio

AS Roma jest zdeterminowana, by pozyskać Andreę Bertolacciego.

O 24-letniego pomocnika zabiegają także mediolańskie kluby - Inter i Milan. Drużyna ze stolicy znajduje się jednak w uprzywilejowanej sytuacji, bowiem posiada 50% praw do pomocnika Genoi, który imponuje formą w tym sezonie, mając duży wpływ na nieoczekiwanie dobre wyniki zespołu. Dwukrotny reprezentant Włoch strzelił w tym sezonie siedem bramek, notując tyle samo asyst.

Zgodnie z przepisami, wszelkie współwłasności muszą zostać rozwiązane z końcem letniego okna transferowego. Oznacza to, że albo te dwa kluby dojdą do porozumienia w sprawie ceny albo pojawi się inny nabywca, który wówczas będzie musiał spełnić oczekiwania obu stron. 

Jeśli wierzyć doniesieniom włoskich mediów, w stolicy przyjmują tylko jedno rozwiązanie - Bertolacci ma latem przenieść się na Stadio Olimpico, gdzie zbierał pierwsze piłkarskie szlify.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy