„Ronaldo mnie przekonał”

„Ronaldo mnie przekonał”
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Goal.com

Zawodnik Ajaksu Amsterdam Anwar El Ghazi wyjawił, że gwiazdor Realu Madryt Cristiano Ronaldo doradził mu występowanie dla reprezentacji Holandii.

El Ghazi znalazł się na wstępnej liście zawodników powołanych przez Danny'ego Blinda na październikowe mecze eliminacji do Euro 2016 przeciwko Kazachstanowi i Czechom. 20-latek, który zdobył w tym sezonie już siedem bramek dla Ajaksu, był również zdolny do reprezentowania Maroka, ze względu na pochodzenie jego rodziców.

Ostatecznie jednak jego wybór padł na „Oranje”, za namową... Cristiano Ronaldo.

- Myślałem o tym przez długi czas — oznajmił El Ghazi. - Moi rodzice, moja rodzina, mój osobisty trener, a nawet Cristiano Ronaldo - oni wszyscy mi doradzali. Wszystkie te rady wziąłem pod uwagę — dodał.

- Miałem okazję podyskutować z Cristiano. Zapytał, jakie jest moje podejście do Holandii. Powiedział, że na moim miejscu wybrałby tę opcję. Dodał, iż muszę samemu podjąć ostateczną decyzję.

- Mam za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Holandii. Jeśli zdecydowałbym się teraz na grę w barwach Maroka, wszyscy byliby zaskoczeni i zszokowani. Dam z siebie wszystko. Tutaj się urodziłem i wychowałem — zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em Nenad Bjelica na wylocie z NK Osijek Nenad Bjelica na wylocie z NK Osijek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy