Rozpaczliwy apel siostry zaginionego Emiliano Sali

Rozpaczliwy apel siostry zaginionego Emiliano Sali
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN I The Independent

Policja z Guernsey potwierdziła dzisiaj, że zakończyła poszukiwania zaginionego samolotu, którym podróżował 28-letni Emiliano Sala. Do całej sytuacji odniosła się siostra argentyńskiego piłkarza, Romina.

Samolot zaginął nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney. Służby ratownicze przeszukały obszar 1700 mil kwadratowych. Mimo wielkiego wysiłku, nie udało się znaleźć żadnego śladu po maszynie i jej pasażerach. Choć było to trudne, podjęto decyzję o zakończeniu akcji (więcej na ten temat TUTAJ).

- Rozumiemy fakty i naprawdę doceniamy wszystkie podjęte do tej pory wysiłki. Chcemy podziękować Cardiff City i Nantes, a także wszystkim, którzy szukali Emiliano. Chciałabym przekazać jednak moją prośbę. Proszę, proszę, proszę, nie przestawajcie go szukać. Dla mnie oni wciąż żyją.

- Trudno wyrazić mi w tym momencie, co dokładnie czuję. To naprawdę ciężkie.

- Otrzymaliśmy ogromne wsparcie od obu klubów. Dziękuję również wszystkim kibicom.

- Gdzieś w głębi serca czuję, że Emiliano - który jest wielkim wojownikiem - wciąż żyje. Wiem, że razem z pilotem gdzieś tam są. Nie zamierzamy się poddać - powiedziała Romina Sala.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy