Rozpaczliwy apel siostry zaginionego Emiliano Sali

Rozpaczliwy apel siostry zaginionego Emiliano Sali
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN I The Independent

Policja z Guernsey potwierdziła dzisiaj, że zakończyła poszukiwania zaginionego samolotu, którym podróżował 28-letni Emiliano Sala. Do całej sytuacji odniosła się siostra argentyńskiego piłkarza, Romina.

Samolot zaginął nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney. Służby ratownicze przeszukały obszar 1700 mil kwadratowych. Mimo wielkiego wysiłku, nie udało się znaleźć żadnego śladu po maszynie i jej pasażerach. Choć było to trudne, podjęto decyzję o zakończeniu akcji (więcej na ten temat TUTAJ).

- Rozumiemy fakty i naprawdę doceniamy wszystkie podjęte do tej pory wysiłki. Chcemy podziękować Cardiff City i Nantes, a także wszystkim, którzy szukali Emiliano. Chciałabym przekazać jednak moją prośbę. Proszę, proszę, proszę, nie przestawajcie go szukać. Dla mnie oni wciąż żyją.

- Trudno wyrazić mi w tym momencie, co dokładnie czuję. To naprawdę ciężkie.

- Otrzymaliśmy ogromne wsparcie od obu klubów. Dziękuję również wszystkim kibicom.

- Gdzieś w głębi serca czuję, że Emiliano - który jest wielkim wojownikiem - wciąż żyje. Wiem, że razem z pilotem gdzieś tam są. Nie zamierzamy się poddać - powiedziała Romina Sala.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy