Saviola w Spartaku?

Saviola w Spartaku?
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com

Spartak Moskwa ustanowił Javiera Saviolę swoim celem transferowym numer jeden w styczniu. <br><br> Reprezentant Argentyny ciągle nie może się przebić do pierwszego składu Barcelony mimo kontuzji Samuela Eto&#8(...)

Spartak Moskwa ustanowił Javiera Saviolę swoim celem transferowym numer jeden w styczniu.

Reprezentant Argentyny ciągle nie może się przebić do pierwszego składu Barcelony mimo kontuzji Samuela Eto’o, dlatego piłkarz ma nadzieję jak najszybciej zmienić klub.

Spartak wg mediów jest w stanie wyłożyć 10 mln E za byłego gracza River Plate.

”Nie mogę powiedzieć nic o Savioli w tym momencie, ale mogę zdradzić, że mamy kilka bardzo znanych nazwisk na liście potencjalnych zakupów” - powiedział prezydent Spartaka, Segey Shavio.

Pewien działacz rosyjskiego klubu, który wolał zachować anonimowość ujawnił jednak:
”Saviola jest głównym celem dla Spartaka w przerwie zimowej”

”Barcelona jest gotowa go sprzedać, a Spartak kupić”

Mimo wszystko sam piłkarz preferuje jednak zostac w Hiszpanii. Zainteresowany jest nim Villareal, a w grę wchodzi półroczne wypożyczenie.
Więcej na temat: Rosja Hiszpania Argentyna

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy