Schuster chciałby widzieć Ballacka w Realu!

Schuster chciałby widzieć Ballacka w Realu!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Szkoleniowiec Realu Madryt - Bernd Schuster stwierdził, że chętnie sprowadziłby na Santiago Bernabeu Michaela Ballacka (Chelsea)! Trener "Królewskich" jest wielkim zwolennikiem talentu swojego rodaka. "Ze sw(...)

Szkoleniowiec Realu Madryt - Bernd Schuster stwierdził, że chętnie sprowadziłby na Santiago Bernabeu Michaela Ballacka (Chelsea)! Trener "Królewskich" jest wielkim zwolennikiem talentu swojego rodaka. "Ze swoimi umiejętnościami, on (tj. Ballack) pasuje idealnie do Realu Madryt." - komplementował obecnego kapitana reprezentacji Niemiec Bernd Schuster, w wywiadzie udzielonym telewizji ARD. Jednocześnie były szkoleniowiec Getafe dodał, że spełnienie żądań Anglików co do ewentualnej sumy transferu, jak i roszczeń finansowych samego zawodnika, nie stanowiłoby dla "Królewskich" żadnego problemu. Pozostaje pytanie, czy Chelsea wobec potężnych wzmocnień rywali z Premieship, jest skłonna oddać jedną ze swoich gwiazd?
Więcej na temat: Hiszpania Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy