Seedorf: Nikt jeszcze ze mną nie rozmawiał

Seedorf: Nikt jeszcze ze mną nie rozmawiał
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Trener AC Milan Clarence Seedorf przyznał, że nikt z nim jeszcze nie rozmawiał na temat jego pozycji w klubie.

W ostatnim czasue spekulowało się, że Holender przestanie być szkoleniowcem "Rossonerich", a jego miejsce zajmie były napastnik tego klubu, Philippo Inzaghi. Ponoć wszystko już miało być dogadane, jednak Seedor uciął te doniesienia i wyznał, że do żadnych rozmów na temat jego przyszłości nie doszło.

- Czytam te wszystkie doniesienia, jednak żadnego kontaktu ze strony Milanu nie było - powiedział.

- Mam się dobrze, spędziłem trochę czasu ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Wsparcie fanów dodaje mi skrzydeł. Mogę powiedzieć "Forza Milan", ponieważ będzie on zawsze taki, jak jego fani - zakończył Holender.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy