Sinkiewicz na celowniku Bayeru

Sinkiewicz na celowniku Bayeru
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.bundesliga.de

Lukas Sinkiewicz, obrońca FC Koeln znalazł się w kręgu zainteresowań działaczy Bayeru Leverkusen. Piłkarz niedawno wyznał, że chciałby zagrać w lepszej drużynie niż Kolonia.<br><br> 21 - letni piłkarz szybko wy(...)

Lukas Sinkiewicz, obrońca FC Koeln znalazł się w kręgu zainteresowań działaczy Bayeru Leverkusen. Piłkarz niedawno wyznał, że chciałby zagrać w lepszej drużynie niż Kolonia.

21 - letni piłkarz szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie drużyny z Kolonii i od trzech lat jest ważnym ogniwem zespołu. Sinkiewicz zagrał także w trzech meczach reprezentacji Niemiec.

""Lukas powiedział mi, iż chciałby grać w najwyższej klasie rozgrywkowej od następnego sezonu. Może mógłby to robić też u nas." - powiedział trener FC Koeln, Christoph Daum.

Na to się jednak nie zanosi, gdyż aktualnie zespół Sinkiewicza traci 6 punktów do miejsca dającego awans. Także prawdopodobne wydaje się, że piłkarz latem opuści dotychczasowy zespół. Oprócz popularnych "Aptekarzy" młodym obrońcą interesuje się także Borussia Dortmund.

Więcej na temat: Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy