Strzelecki rekord Cristiano Ronaldo

Strzelecki rekord Cristiano Ronaldo
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Cristiano Ronaldo dopisał kolejny rekord do swojego konta.

Portugalczyk we wczorajszym meczu przeciwko Malmö zdobył cztery bramki, przez co zdecydowanie wyprzedził konkurencję w klasyfikacji najlepszych strzelców tej edycji.

Po sześciu spotkaniach fazy grupowej 30-latek ma już 11 trafień, co jest rekordowym wyczynem na tym etapie rozgrywek. Dotychczasowy rekord także należał do niego, ale współdzielił go z Luizem Adriano (10 goli).

Jeszcze większe wrażenie robi fakt, że Ronaldo zdobył więcej bramek niż 23 zespoły na 32 biorące udział.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy