Swansea City zainteresowane Iago Aspasem

Swansea City zainteresowane Iago Aspasem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

Swansea chętnie pozyskałaby w najbliższym czasie zawodnika Celty Vigo - Iago Aspasa.

Aspas w przeciągu ostatnich kilku sezonów wyrósł na czołowego zawodnika swojej drużyny oraz jej najlepszego strzelca. Niedawno przedłużył swój kontrakt z klubem do 2017 roku, w którym zapisano kwotę odstepnego w wysokości 10 milionów euro. Przedstawiciele klubu twierdzą jednak, że nie chcieliby pozbywać się tego zawodnika. Ich odpowiedź na każde zapytanie wyglądała tak samo, w kontrakcie zapisana jest klauzula odstępnego - kto ją wyłoży na stół, pozyska zawodnika.

Ostatnią druzyną, która wyraziła chęć do sprowadzenia Aspasa, jest drużyna Łabędzi'. Według angielskich mediów może ona skusić Hiszpana do gry w swoim klubie obecnością jego przyjaciela - Michu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Willian w Arsenalu OFICJALNIE: Willian w Arsenalu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy