Wenger gotowy na powrót do pracy. Ma cztery oferty

Wenger gotowy na powrót do pracy. Ma cztery oferty
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Times

Arsène Wenger po rozstaniu z Arsenalem cały czas nie znalazł sobie nowego miejsca pracy, ale zdaniem brytyjskich mediów w zasadzie w każdej chwili możemy spodziewać się takiego kroku.

Jak donosi „The Times”, Francuz coraz bardziej tęskni za codzienną pracą i w najbliższych tygodniach powinien podjąć nowe wyzwanie. 69-latek wciąż mieszka w Londynie, ale według powyższego źródła nie ma żadnych szans na to, by związał się on z klubem z Anglii. To oczywiście efekt tego, że przez blisko 22 lata był związany z „Kanonierami”.

Wenger ma obecnie na stole cztery konkretne propozycje. Jedną z nich przesłało mu Paris Saint-Germain, które widzi w nim idealnego kandydata na dyrektora do spraw sportowych. W ostatnim czasie Francuz rozmawiał już zarówno z działaczami PSG, jak i jego trenerem - Thomasem Tuchelem. Media sugerowały, że panowie szybko znaleźli wspólny język.

O trzech pozostałych ofertach wiadomo mniej. Jedna dotyczy pracy z reprezentacją narodową, a dwie przesłały duże europejskie kluby.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach Wengera łączono m.in. z Bayernem, Milanem oraz Realem Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy