Wielka klasa Ranieriego. Wyjątkowa reakcja Włocha na zachowanie kibiców

Wielka klasa Ranieriego. Wyjątkowa reakcja Włocha na zachowanie kibiców fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mark Worrall I Twitter

Słynący z kontrowersyjnych zachowań trenerzy mogliby się wiele nauczyć od Claudio Ranieriego.

Włoski szkoleniowiec niedawno objął Fulham. W pierwszym meczu za sterami nowego klubu poprowadził on londyński zespół do wygranej z Southampton 3:2. W niedzielę tak dobrze już nie było i Fulham przegrało z Chelsea 0:2 (gole Pedro i Rubena Loftusa-Cheeka). Warto jednak wspomnieć o zachowaniu Ranieriego w trakcie dzisiejszych derbów.

W pewnym momencie sympatycy Fulham zaczęli intonować pewną przyśpiewkę. „Ranieri, przybył z Włoch, kure**** nienawidzi Chelsea” - można przetłumaczyć jej słowa.

67-latkowi nie spodobała się piosenka kibiców beniaminka Premier League i od razu zasygnalizował on im, by przestali ją śpiewać. Przypomnijmy, że Ranieri pracował w Chelsea w latach 2000-2004.

W nadchodzących miesiącach Włocha czeka duże wyzwanie, ponieważ Fulham cały czas zajmuje ostatnie miejsce w tabeli najwyższego angielskiego szczebla. Po 14 spotkaniach londyńczycy mają na koncie raptem osiem punktów. Do bezpiecznej, siedemnastej lokaty tracą obecnie dwa „oczka”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy