Wielkie porządki w Glasgow Rangers

Wielkie porządki w Glasgow Rangers
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.rangers.cej.pl

W zespole wicemistrza Szkocji- Glasgow Rangers odbywa się wielka wyprzedaż. Działaczą "The Gers" bardzo zależy na zdetronizowaniu Celticu. W tym celu klub stara się pozbyć niepotrzebnych graczy. Jednym z tych(...)

W zespole wicemistrza Szkocji- Glasgow Rangers odbywa się wielka wyprzedaż. Działaczą "The Gers" bardzo zależy na zdetronizowaniu Celticu. W tym celu klub stara się pozbyć niepotrzebnych graczy. Jednym z tych graczy jest reprezentant Tunezjii- Hamed Namouchi,który w ciągu 48 godzin ma przenieść się do francuskiego Lorient. Suma transferu to ok. 450 tys. funtów.

Inni,zbędni gracze w ekipie Rangersów to między innymi:Bob Malcolm,Jose-Pierre Fanfan,Oliver Bernard, Marvin Andrews,Nacho Novo i Allan McGregor. Menedżer "The Gers" twierdzi,że wyprzedaż tych graczy przyniesie oszczędności w wysokości ok. 2mln funtów.
Więcej na temat: Szkocja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy