Wymiana na linii Inter-Manchester United?

Wymiana na linii Inter-Manchester United?
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Independent

Freddy Guarín może zostać nowym zawodnikiem Manchesteru United, natomiast do Interu miałby się przenieść Javier Hernández.

Kolumbijski pomocnik od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem San Siro. Już w styczniu wydawało się, że zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik Juventus FC, jednak w ostatniej chwili transakcja została anulowana. Według angielskich mediów teraz miałoby dojść do wymiany w ramach której do Mediolanu miałby przejść napastnik "Czerwonych Diabłów", Javier Hernandez.

Jest ona o tyle prawdopodobna, że obaj zawodnicy nie mogą być pewni miejsca w składach swoich drużyn, a transfer do innego zespołu miałby im zapewnić regularną grę. Działacze klubu z Old Trafford od dawna przejawiają zainteresowanie 28-latkiem, podobnie jak Inter reprezentantem Meksyku. Takie rozwiązanie byłoby korzystne dla obu stron, bowiem kluby nie musiałyby nic płacić, gdyż wartość obu graczy jest zliżona.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy