Zimą trafił do Guingamp: Wciąż myślę o reprezentacji Francji

Zimą trafił do Guingamp: Wciąż myślę o reprezentacji Francji
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Eurosport

Clément Grenier porozmawiał z francuskim „Eurosportem” i powiedział, że jego zdaniem może zostać powołany do reprezentacji Francji.

27-letni pomocnik jeszcze przed kilkoma laty uchodził za jednego z najbardziej utalentowanych francuskich rozgrywających na świecie, ale jak często bywa w takich przypadkach, oczekiwania nie pokryły się z rzeczywistością. Grenier miał duże problemy z przebiciem się do wyjściowej jedenastki Lyonu, a także w Romie – gdzie przebywał na wypożyczeniu. W ostatnim czasie w Lyonie zupełnie zrezygnowano z jego usług i obejrzał on większość spotkań z wysokości trybun.

W ostatnim dniu styczniowego okna transferowego 27-latek zdecydował się na odejście do Guingamp, w którym powinien otrzymać znacznie więcej szans do gry. Już w pierwszym meczu Antoine Kombouaré dał Grenierowi 11 minut na boisku, choć ten niewiele wcześniej wyleczył kontuzję, a w kolejnym spotkaniu wystawił go w pierwszym składzie. Teraz pomocnik opowiedział o swoich ambitnych planach.

- Wciąż jestem młodym zawodnikiem. Granie dla reprezentacji Francji było od zawsze moim marzeniem. Jak dla każdego francuskiego zawodowca, ponowne powołanie jest moją ambicją. Teraz jednak moim priorytetem są występy w Guingamp. Podpisałem tutaj kontrakt na osiemnaście miesięcy, dlatego chcę rozgrywać wiele spotkań i dobrze się prezentować. Drużyna Francji jest codziennie obecna w moim życiu, mam ją gdzieś z tyłu głowy – powiedział 27-latek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy