Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Tercera División RFEF - Group 6
Acero - Silla
Tercera División RFEF - Group 6 2022/2023
19. kolejka
Acero
Aktualna forma
L
W
W
L
L
Koniec
1 - 3
(do przerwy 1 - 1)
Estadio El Fornás (El Port de Sagunt)
04/02/2023 | 17:00
Silla
Aktualna forma
L
L
L
L
D
Acero
Koniec
1 - 3
(do przerwy 1 - 1)
Silla
Aktualna forma
L
W
W
L
L
Aktualna forma
L
L
L
L
D
Estadio El Fornás (El Port de Sagunt)
04/02/2023 | 17:00
4'
Vicente Moscardó Ferrando
1 - 0
45'
1 - 1
Raúl Bonillo Agusti
50'
1 - 2
Raúl Bonillo Agusti
58'
Keita Junior Karamokoba
Adrián Morón Fernández
1 - 2
64'
Santiago Blasco Gómez
Vicente Moscardó Ferrando
1 - 2
70'
1 - 3
Pau Tejón Fauli
71'
Dylan Iglesias Macíà
Juan Manuel Montero Sánchez
1 - 3
71'
Alan Christ Sime
Valentín Prieto Cantoral
1 - 3
71'
1 - 3
David Marza Aguilar
Raúl Bonillo Agusti
71'
1 - 3
Víctor Juliá Olivares
Lucas Carbonell Simeón
81'
1 - 3
Guillermo Guillén García
Pau Tejón Fauli
81'
1 - 3
Gerard López
Guillermo Luis Martí Ribeiro
90'
1 - 3
Xiangchen Liu
Carlos Siscar Bergillo
Składy drużyn
Vicent Dolz Darás
Rubén Valverde Paredes
Mikel Solís Soler
Ferran Zarzoso Gómez
Vicente Moscardó Ferrando
Juan Manuel Montero Sánchez
Luis Gilabert Badal
Borja Tárrega Hervás
Adrián Morón Fernández
Ferrán Giner Peris
Valentín Prieto Cantoral
Javier Álvarez Cabezuelo
Alberto Tendillo Rodríguez
Daniel Munguía Arribas
Vicente Castillo Montón
Raúl Bonillo Agusti
Guillermo Luis Martí Ribeiro
Carlos Siscar Bergillo
José Vicente González Barrionuevo
Imanol Alberdi Alberdi
Pau Tejón Fauli
Lucas Carbonell Simeón
rezerwowi
rezerwowi
Keita Junior Karamokoba
Santiago Blasco Gómez
Dylan Iglesias Macíà
Alan Christ Sime
David Marza Aguilar
Víctor Juliá Olivares
Guillermo Guillén García
Gerard López
Xiangchen Liu
trener:
Abel Buades
trener:
David Sanz
Skład: Acero
Vicent Dolz Darás
Rubén Valverde Paredes
Mikel Solís Soler
Ferran Zarzoso Gómez
Vicente Moscardó Ferrando
Juan Manuel Montero Sánchez
Luis Gilabert Badal
Borja Tárrega Hervás
Adrián Morón Fernández
Ferrán Giner Peris
Valentín Prieto Cantoral
rezerwowi
Keita Junior Karamokoba
Santiago Blasco Gómez
Dylan Iglesias Macíà
Alan Christ Sime
trener:
Abel Buades
Skład: Silla
Javier Álvarez Cabezuelo
Alberto Tendillo Rodríguez
Daniel Munguía Arribas
Vicente Castillo Montón
Raúl Bonillo Agusti
Guillermo Luis Martí Ribeiro
Carlos Siscar Bergillo
José Vicente González Barrionuevo
Imanol Alberdi Alberdi
Pau Tejón Fauli
Lucas Carbonell Simeón
rezerwowi
David Marza Aguilar
Víctor Juliá Olivares
Guillermo Guillén García
Gerard López
Xiangchen Liu
trener:
David Sanz
Historia pojedynków (OSTATNIE 7 MECZÓW)
2 zwycięstw: Acero
29%
2 remisów:
29%
3 zwycięstw: Silla
43%
Średnia goli (OSTATNIE 7 MECZÓW)
1,57
Średnia goli na mecz
0,86
Średnia goli Acero
0,71
Średnia goli Silla
Tabela Tercera División RFEF - Group 6
1
Elche CF II
34
83
2
Jove Español
34
64
3
Ontinyent 1931
34
60
4
Atzeneta
34
60
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
02/10/2022
Silla
1
-
0
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
29/01/2022
Acero
2
-
0
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
03/10/2021
Silla
1
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
07/03/2021
Acero
0
-
0
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
13/12/2020
Silla
1
-
0
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
02/02/2020
Silla
2
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
09/10/2019
Acero
2
-
0
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
więcej
Bezpośrednie pojedynki
02/10/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
1
Acero
0
29/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
2
Silla
0
03/10/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
1
Acero
1
07/03/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
0
Silla
0
13/12/2020
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
1
Acero
0
02/02/2020
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
2
Acero
1
09/10/2019
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
2
Silla
0
więcej
Ostatnie 10 meczów: Acero
29/01/2023
Torrent
2
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
22/01/2023
Acero
2
-
1
Torrellano
Tercera División RFEF - Group 6
15/01/2023
Orihuela
0
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
07/01/2023
Hércules CF B
2
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
17/12/2022
Acero
1
-
2
Villarreal CF III
Tercera División RFEF - Group 6
10/12/2022
Atzeneta
1
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
03/12/2022
Acero
0
-
0
CF Gandía
Tercera División RFEF - Group 6
27/11/2022
Patacona
1
-
0
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
19/11/2022
Acero
0
-
1
CD Castellón II
Tercera División RFEF - Group 6
06/11/2022
Rayo Ibense
2
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
więcej
Ostatnie mecze: Acero
29/01/2023
Tercera División RFEF - Group 6
Torrent
2
Acero
1
22/01/2023
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
2
Torrellano
1
15/01/2023
Tercera División RFEF - Group 6
Orihuela
0
Acero
1
07/01/2023
Tercera División RFEF - Group 6
Hércules CF B
2
Acero
1
17/12/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
1
Villarreal CF III
2
10/12/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Atzeneta
1
Acero
1
03/12/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
0
CF Gandía
0
27/11/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Patacona
1
Acero
0
19/11/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
0
CD Castellón II
1
06/11/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Rayo Ibense
2
Acero
1
więcej
Ostatnie 10 meczów: Silla
29/01/2023
Silla
1
-
2
Levante UD II
Tercera División RFEF - Group 6
22/01/2023
Silla
0
-
2
Torrent
Tercera División RFEF - Group 6
14/01/2023
Torrellano
2
-
0
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
08/01/2023
Orihuela
3
-
0
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
18/12/2022
Silla
2
-
2
Hércules CF B
Tercera División RFEF - Group 6
11/12/2022
Villarreal CF III
1
-
2
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
04/12/2022
Silla
0
-
0
Atzeneta
Tercera División RFEF - Group 6
27/11/2022
CF Gandía
4
-
1
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
20/11/2022
Silla
1
-
1
Patacona
Tercera División RFEF - Group 6
05/11/2022
CD Castellón II
0
-
2
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
więcej
Ostatnie mecze: Silla
29/01/2023
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
1
Levante UD II
2
22/01/2023
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
0
Torrent
2
14/01/2023
Tercera División RFEF - Group 6
Torrellano
2
Silla
0
08/01/2023
Tercera División RFEF - Group 6
Orihuela
3
Silla
0
18/12/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
2
Hércules CF B
2
11/12/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Villarreal CF III
1
Silla
2
04/12/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
0
Atzeneta
0
27/11/2022
Tercera División RFEF - Group 6
CF Gandía
4
Silla
1
20/11/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
1
Patacona
1
05/11/2022
Tercera División RFEF - Group 6
CD Castellón II
0
Silla
2
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin