Zaskakujący transfer Sulleya!
2017-08-31 21:46:18; Aktualizacja: 8 lat temu
Sadam Sulley opuszcza Legię.
Jak poinformował serwis „legia.net”, 20-latek przeniesie się na Słowację w celu poszukiwania regularnych występów. Pochodzący z Ghany piłkarz w ostatnim czasie miał problemy z załapaniem się do składu rezerw warszawskiego zespołu.
Napastnik trafi na roczne wypożyczeniu do Zemplinu Michalovce, grającego na najwyższym szczeblu rozgrykowym. Niedawno szeregi tej ekipy zasilił inny legionista - Tin Matić, który zdążył rozegrać już dwa spotkania.
Sulley zameldował się w Polsce przed rokiem, ale debiutu w ekipie mistrza kraju się nie doczekał. Jego dorobek to piętnaście występów w drugiej drużynie i zaledwie jeden zdobyty gol. Kilka dni temu zrobiło się o nim głośno, bowiem do sieci wyciekły maile pracownika klubu - Radosława Kucharskiego - będące raportem na temat snajpera, z czasów, gdy obserwowano go na turnieju w Afryce. Wynikało z nich, że kosztował ponad 500 tysięcy euro i określono go niezwykle perspektywicznym graczem (padło słowo „brylant”).


![Złoty But: Erling Braut Haaland nie wykorzystał okazji [TOP 15]](img/photos/101777/170x113/erling-braut-haaland.jpg)



![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/170x113/iban-salvador.jpg)

![Inter Mediolan górą w „polskim meczu” Serie A! W czołówce tabeli coraz ciaśniej [WIDEO]](img/photos/113964/170x113/piotr-zielinski.jpg)

![Złoty But: Erling Braut Haaland nie wykorzystał okazji [TOP 15]](img/photos/101777/90x60/erling-braut-haaland.jpg)



![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/90x60/iban-salvador.jpg)

![Inter Mediolan górą w „polskim meczu” Serie A! W czołówce tabeli coraz ciaśniej [WIDEO]](img/photos/113964/90x60/piotr-zielinski.jpg)






