Zaskakujący transfer Carlitosa?!

9 miesięcy temu Zaskakujący transfer Carlitosa?!
fot. FotoPyk

Jak podaje dziennik „Sport”, Lech Poznań jest zainteresowany pozyskaniem Carlitosa.

Napastnik Wisły Kraków zdobył w tym sezonie już 21 ligowych bramek i przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców Ekstraklasy. Niedawno „Biała Gwiazda” skorzystała z opcji przedłużenia i aktualny kontrakt Hiszpana jest ważny do 30 czerwca 2019 roku. Niewykluczone jednak, że 27-latek już po sezonie opuści Kraków.

Nie brakuje doniesień podważających moc prawną wspomnianego przedłużenia współpracy między stronami. Jak pisze „Sport”, jeśli menedżerowi Carlitosa, któremu coraz bardziej zależy na zmianie klubowych barw, udałoby się udowodnić, że klauzula wpisana w umowę była źle skonstruowana, latem Hiszpan będzie wolnym graczem. W Wiśle na razie kompletnie się tym nie martwią. Jej włodarze są bowiem pewni, że klauzula została sformułowana zgodnie z wytycznymi PZPN.

Jeśli jednak Carlitos zostanie wolnym piłkarzem, konkretne kroki w celu jego sprowadzenia może podjąć Lech. Działacze poznańskiego klubu podobno już kontaktowali się z agentem piłkarza. Potencjalna przeprowadzka napastnika do ekipy „Kolejorza” z całą pewnością byłaby jednym z hitów letniego okna transferowego w Ekstraklasie.

Nie można oczywiście również wykluczyć, że Carlitos opuści „Białą Gwiazdę” na zasadzie transferu gotówkowego. Lech nie jest jedynym zespołem zainteresowanym jego pozyskaniem. Wisła otrzymała już kilka wstępnych propozycji, w tym przynajmniej jedną z Chin.

Carlitos trafił do naszego kraju w zeszłym roku. Oprócz wspomnianych 21 ligowych trafień ma na koncie sześć asyst.ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Carlos Daniel López Huesca Hiszpania Polska Wisła Kraków Lech Poznań
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.