Hitowy transfer Rúbena Nevesa? Nadchodzące tygodnie decydujące!

10 miesięcy temu
Hitowy transfer Rúbena Nevesa? Nadchodzące tygodnie decydujące!
fot. Wolverhampton Wanderers

Zgodnie z informacjami „FourFourTwo”, Rúben Neves może podczas letniego okna transferowego przenieść się do Liverpoolu.

Defensywny pomocnik jest od lat uważany za jednego z najbardziej utalentowanych Portugalczyków. Wychowanek FC Porto zadebiutował w jego pierwszym zespole jako siedemnastolatek i właściwie natychmiast stał się ważnym ogniwem zespołu.  Nie bez powodu zaledwie rok po debiucie kilkukrotnie wyprowadzał drużynę w Lidze Mistrzów jako kapitan.

Kariera Rúbena Nevesa powoli się rozwijała, gdy niespodziewanie zdecydował się on na przenosiny do ligi angielskiej, jednak nie do Premier League. Postanowił on kontynuować karierę na drugim poziomie rozgrywkowym (Championship), gdzie podpisał umowę z Wolverhampton. Ten ruch tłumaczy nieco fakt, że z „Wilkami” współpracuje agent pomocnika, Jorge Mendes.

W trwającym sezonie 21-latek kierował grą drużyny z Championship, wprowadzając ją do Premier League. Jak się jednak okazuje, Portugalczyk może zadebiutować w elitarnych rozgrywkach w zupełnie innych barwach. Zainteresował się nim ponownie Liverpool.

Pomimo oświadczeń samego piłkarza o chęci pozostania w Wolverhampton, „FourFourTwo” przedstawiło informacje od źródła, które jest blisko całej transakcji. Według niego rozmowy w sprawie przeprowadzki gracza na Anfield są w trakcie i za odpowiednie pieniądze może on opuścić Molineux. Negocjacje nie znajdują się na zaawansowanym etapie, ale następne tygodnie mają się okazać decydujące.

Neves ostatnio popisał się TAKĄ bramką:ŹRÓDŁO
FourFourTwo
TAGI: Anglia Portugalia Liverpool FC Wolverhampton Wanderers FC Rúben Diogo da Silva Neves
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.