MEDIA: Oto faworyt do poprowadzenia Legii Warszawa

9 miesięcy temu
MEDIA: Oto faworyt do poprowadzenia Legii Warszawa

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez „Przegląd Sportowy”, faworytem do poprowadzenia Legii Warszawa jest Urs Fischer.

Już kilka tygodni minęło od zwolnienia Romeo Jozaka z Legii Warszawa i z perspektywy czasu można powiedzieć, że prezes stołecznego klubu, Dariusz Mioduski, podjął właściwą decyzję. Chorwata zastąpił jego rodak i asystent, Dean Klafurić i nawet tak kosmetyczna zmiana sprawiła, że gra warszawian się poprawiła. Dzisiaj Legia jest liderem LOTTO Ekstraklasy i tylko od niej zależy, czy zdobędzie mistrzostwo kraju.

Pomimo tego wydaje się, że Klafurić nie powinien marzyć o dłuższej współpracy z Legią, nawet jeśli do wygranego już Pucharu Polski dołoży tytuł mistrzowski. Właściciel Legii Warszawa, Dariusz Mioduski, bezustannie poszukuje idealnego następcy dla Jozaka i najpoważniejszym obecnie kandydatem jest Urs Fischer.

Szwajcarski szkoleniowiec w czerwcu 2017 roku odszedł z FC Basel i od tamtej pory pozostaje bezrobotny. Wydaje się, że 52-latek ma spore szanse na otrzymanie oferty, bowiem doradcą Mioduskiego jest Bernhard Heusler, były prezes Basel.

Poza zagranicznymi kandydatami, jacy dotychczas przewijali się w mediach: Gheoghe Hagi (zainteresowany nim jest Rubin Kazań) i Adrián Guľa (wybrał pracę z młodzieżową kadrą Słowacji), na liście życzeń znajduje się nazwisko jednego Polaka. Dariusz Mioduski bierze pod uwagę zatrudnienie w Warszawie Michała Probierza, który jest jednak nadal związany z Cracovią.


ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Polska Szwajcaria Urs Fischer Michał Probierz Cracovia FC Basel Legia Warszawa Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.