OFICJALNIE: Kończy z pracą górnika, zaczyna grę dla Śląska Wrocław

8 miesięcy temu
OFICJALNIE: Kończy z pracą górnika, zaczyna grę dla Śląska Wrocław
fot. Śląsk Wrocław

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje. Daniel Szczepan dzisiaj został zawodnikiem Śląska Wrocław.

23-letni zawodnik trafił do klubu Ekstraklasy na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z GKS-em 1962 Jastrzębie. Podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku.

Co ciekawe, Szczepan do tej pory grę w piłkę, na poziomie drugiej ligi (z Jastrzębiem zaliczył właśnie awans do pierwsze ligi), łączył z pracą w kopalni. W ostatnim sezonie strzelił 13 bramek w 31 meczach. 

- To dla mnie duży krok w karierze. Jestem szczęśliwy, że się tutaj znalazłem. Teraz czeka mnie ciężka praca, żeby udowodnić, że nie znalazłem się w tak wielkim klubie jak Śląsk przypadkiem. Były mną zainteresowane także inne zespoły, z I ligi, ale ja chciałem sprawdzić się jak najwyżej i walczyć o marzenia. Chcę dobrze zaprezentować się trenerom, pokazać, że jestem zdeterminowany. Jeszcze w czwartek wstałem o 5 rano i poszedłem do pracy w kopalni. Skończyłem o godzinie 14 i pojechałem na trening. Możecie mi wierzyć, że zrobię wszystko, by wykorzystać daną mi szansę - powiedział napastnik dla oficjalnej strony internetowej Śląska.

Szczepan w Jastrzębiu grał od zimy 2015 roku. Wcześniej występował w Górniku Pszów.

***
O transferze poinformowaliśmy jako pierwsi przed kilkoma dniami: http://transfery.info/115039,tylko-u-nas-slask-wroclaw-sprowadza-napastnika.


ŹRÓDŁO
Śląsk Wrocław
TAGI: Oficjalnie Daniel Szczepan Śląsk Wrocław GKS 1962 Jastrzębie Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.