OFICJALNIE: Nowy klub Nordina Amrabata
2018-07-16 23:00:09; Aktualizacja: 7 lat temu
Nordin Amrabat po dobrym mundialu opuścił Watford.
Jego zakontraktowanie ogłosił Al Nassr.
31-latek przenosi się do ligi Arabii Saudyjskiej na zasadzie transferu definitywnego z Watfordu. Z nowym pracodawcą związał się kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2021 roku. Nieoficjalnie mówi się, że owa transakcja pochłonie 8,5 miliona euro.
Skrzydłowy nie tak dawno brał udział w mundialu. Na rosyjskich boiskach zaprezentował się z bardzo dobrej strony, co nie uchroniło reprezentacji Maroka przed odpadnięciem z turnieju. Sam piłkarz zapracował sobie jednak na przeprowadzkę.
Amrabat pierwsze piłkarskie szlify zbierał w Holandii, gdzie występował w juniorskim zespole SV Huizen. Następnie reprezentował kolejno barwy FC Omniworld, Venlo, PSV Eindhoven, Kayserispor i Galatasaray, skąd trafił do Málagi.
W 2016 roku przeniósł się do Watfordu. Sezon 2017/2018 spędził z kolei na wypożyczeniu w Leganés. Na boiskach La Liga rozegrał 30 spotkań. W tym czasie zdobył dwa gole i zanotował trzy asysty.




![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/90x60/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/90x60/lech-kibice.jpg)


![Zmiany w reprezentacji Polski U-21. Dodatkowe powołania, Kacper Urbański nigdzie nie jedzie [OFICJALNIE]](img/photos/111700/170x113/jerzy-brzeczek.jpg)



