Tym razem bez niespodzianek? Transfer Griezmanna na horyzoncie!

2 miesiące temu
Tym razem bez niespodzianek? Transfer Griezmanna na horyzoncie!

Jak donosi Francesc Aguilar z „Mundo Deportivo”, przenosiny Antoine'a Griezmanna z Atlético Madryt do Barcelony cały czas są możliwe. Transfer Francuza jest wręcz coraz bliżej realizacji.

Choć pomysł ściągnięcia mistrza świata budzi na Camp Nou różne emocje, zdaniem Aguilara ludzie, którzy faktycznie rządzą klubem, są zdecydowani na jego pozyskanie. Co więcej, strony miały już dojść do porozumienia w sprawie indywidualnego kontraktu i zawarły coś więcej niż „dżentelmeńską umowę”. Barcelona nie chce tym razem żadnych niespodzianek. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Griezmann ostatecznie zrezygnował z przenosin do Katalonii.

Sprawa jest naprawdę poważna, a przedstawiciel Barcelony gościł nawet w domu piłkarza. Jeśli chodzi o rozmowy między oboma klubami, prezydent mistrza Hiszpanii, Josep Maria Bartomeu, nie chce iść na wojnę z Atlético i aktywować klauzuli wykupu, która od 1 lipca będzie wynosiła prawdopodobnie 120 milionów euro. Proponuje on dojście do porozumienia, które zadowoli obie strony, na poziomie ponad 100 milionów plus bonusy.

Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższych tygodniach. Na razie transfer nie jest w stu procentach przesądzony, ale wbrew pozorom pozyskanie Griezmanna może być dla Barcelony łatwiejsze niż zakontraktowanie kilku innych zawodników łączonych w ostatnim czasie z mistrzem Hiszpanii.

Bilans 28-letniego napastnika z trwającego sezonu to 45 występów, 21 bramek i 10 asyst.ŹRÓDŁO
Francesc Aguilar I Twitter I Mundo Deportivo
TAGI: Francja Hiszpania Antoine Griezmann FC Barcelona Atlético Madryt
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.