SPORT: Piłkarze Barcelony są przeciwni transferowi Griezmanna. CZTERY główne powody!
2019-05-18 08:47:45; Aktualizacja: 6 lat temu
Potencjalny transfer Antoine’a Griezmanna wywołuje podział w Barcelonie. W przeciwieństwie do zawodników, Ernesto Valverde już teraz chciałby widzieć Francuza na Camp Nou.
Środkowy napastnik latem opuści Atlético Madryt. Do niedawna wydawało się, że mistrz świata z 2018 roku trafi do stolicy Katalonii, lecz na Camp Nou pojawiły się pewne wątpliwości.
„Sport” wymienia cztery powody takiej postawy. Po pierwsze - piłkarzom Barcelony nie spodobało się odrzucenie umowy przez Francuza przed rozpoczęciem kończącego sezonu, kiedy wszyscy byli przekonani o jego rychłej przeprowadzce na Camp Nou, łącznie z całym zespołem i trenerem. Po drugie - Lionel Messi miał otwarcie przyznać kolegom z zespołu, że nigdy nie dzwonił do Griezmanna, o czym informowało Radio Marca, co zdaniem piłkarzy jest po prostu medialnym kłamstwem. Po trzecie - zawodnicy uważają, że drużyna obecnie potrzebuje innych wzmocnień. Po czwarte - angaż Francuza niósłby zły przekaz dla młodych piłkarzy, którzy mogą trafić do Barcelony. Podpisano by bowiem kontrakt z graczem, który przed rokiem zostawił klub na przysłowiowym lodzie.
Gerard Romero z rozgłośni RAC 1 dodatkowo informuje, że sprawa potencjalnego angażu snajpera „Los Rojiblancos” wywołała podział na Camp Nou. Część dyrekcji jest za aktywowaniem klauzuli wykupu, a druga część, podobnie jak piłkarze, wolałaby się skupić na innych transferach. Niemniej zwolennikiem sprowadzenia napastnika nadal jest Ernesto Valverde, który chciałby, aby Antoine Griezmann utworzył trio wraz Lionelem Messim i Luisem Suárezem. W tym kontekście należy dodać, że hiszpański trener ma całkowite wsparcie Josepa Marii Bartomeu, prezesa Barcelony.Popularne
Wspomniany dziennikarz przekazał także, że sytuację najlepszego strzelca w historii „Los Colchoneros” śledzą Paris Saint-Germain oraz kluby Premier League. Tym samym na ten moment nie wiadomo, gdzie w kolejnym sezonie zagra 28-latek, który w obecnej kampanii strzelił 21 goli i zanotował 10 asyst.










![LaLiga: Składy na Real Sociedad - FC Barcelona [OFICJALNIE]](img/photos/85417/170x113/realsociedad-fcbarcelona.jpg)
![Niepokojąca sytuacja przed finałem Pucharu Narodów Afryki. Piłkarz Senegalu usunięty ze składu [OFICJALNIE]](img/photos/114635/170x113/krepin-diatta.jpg)


![Finał Pucharu Narodów Afryki: Składy na Senegal - Maroko [OFICJALNIE]](img/photos/114631/170x113/senegal-maroko.jpg)

![31-letni Kamil Mazek zakończył karierę [OFICJALNIE]. 62 mecze w Ekstraklasie, 127 na jej zapleczu](img/photos/91645/170x113/kamil-mazek.jpg)

![LaLiga: Składy na Real Sociedad - FC Barcelona [OFICJALNIE]](img/photos/85417/90x60/realsociedad-fcbarcelona.jpg)
![Niepokojąca sytuacja przed finałem Pucharu Narodów Afryki. Piłkarz Senegalu usunięty ze składu [OFICJALNIE]](img/photos/114635/90x60/krepin-diatta.jpg)


![Finał Pucharu Narodów Afryki: Składy na Senegal - Maroko [OFICJALNIE]](img/photos/114631/90x60/senegal-maroko.jpg)

![31-letni Kamil Mazek zakończył karierę [OFICJALNIE]. 62 mecze w Ekstraklasie, 127 na jej zapleczu](img/photos/91645/90x60/kamil-mazek.jpg)






