Oficjalnie: Gabriel Silva w Carpi
2015-07-30 23:50:28; Aktualizacja: 10 lat temu
Gabriel Silva najbliższy sezon spędzi w Carpi.
24-letni zawodnik trafia do beniaminka Serie A na zasadzie wypożyczenia z Udinese. W umowie nie zawarto opcji wykupu.
Do "Zebrette" Brazylijczyk przeszedł trzy lata temu, jednak problemy związane z rejestracją graczy spoza Unii Europejskiej sprawiły, że natychmiast oddelegowano go do klubu filialnego, Granady.
W kolejnym sezonie Gabriel był ważnym ogniwem Udinese, występując w 31 meczach ligowych. Rok później większość zmagań w Serie A spędził natomiast na leczeniu kontuzji i na ławce rezerwowych, dlatego podjęto decyzję o jego wypożyczeniu.
 
![Mistrz Polski z Lechem Poznań zakończył karierę. Blisko 200 występów dla „Kolejorza” [OFICJALNIE]](img/photos/107394/170x113/darko-jevtic.jpg)



![To dlatego kibice Cracovii opuścili trybuny w trakcie meczu Ekstraklasy? [WIDEO]](img/photos/112311/170x113/cracovia.jpg)




![Mistrz Polski z Lechem Poznań zakończył karierę. Blisko 200 występów dla „Kolejorza” [OFICJALNIE]](img/photos/107394/90x60/darko-jevtic.jpg)



![To dlatego kibice Cracovii opuścili trybuny w trakcie meczu Ekstraklasy? [WIDEO]](img/photos/112311/90x60/cracovia.jpg)





