Oficjalnie: Transfer najlepszego bramkarza fazy grupowej Euro 2016
2016-07-19 15:17:20; Aktualizacja: 9 lat temu
Michael McGovern został zawodnikiem Norwich.
32-latek na Euro 2016 zrobił sobie świetną reklamę. Przez "The Guardian", "L'Euqipe" i "Goal.com" został włączony do najlepszej "11" fazy grupowej, co zapewne wpłynęło na zainteresowanie jego osobą.
Irlandczyk z Północy wybrał ostatecznie ofertę "Kanarków", podpisując dzisiaj trzyletnią umowę. Spadkowicz z Premier League nie zapłacił za niego nawet funta. Poprzednia umowa doświadczonego golkipera (z Hamiltonem) wygasła z końcem czerwca.
Dla wychowanka Celtiku to prawdopodobnie najlepszy kontrakt w życiu. W Glasgow nigdy nie otrzymał szansy i przez lata tułał się po szkockich średniakach.

![Gol „jednookiego” skrzydłowego, debiut syna Zinédine'a Zidane'a [WIDEO]. Podsumowanie czwartego dnia Pucharu Narodów Afryki 2025](img/photos/111703/170x113/luca-zidane.jpg)







![Gol „jednookiego” skrzydłowego, debiut syna Zinédine'a Zidane'a [WIDEO]. Podsumowanie czwartego dnia Pucharu Narodów Afryki 2025](img/photos/111703/90x60/luca-zidane.jpg)












