Oficjalnie: Wymuszony transfer Liverpoolu
2016-07-20 13:10:33; Aktualizacja: 9 lat temu
Liverpool potwierdził transfer Ragnara Klavana.
Klub z Anfield ogłosił, że obrońca podpisał dzisiaj długoterminowy kontrakt, nie zdradzając dokładnej długości jego trwania. Wczoraj pomyślnie przeszedł testy medyczne.30-latek kosztował "The Reds" 4,2 miliona funtów (5 milionów euro).
Sprowadzenie 108-krotnego reprezentanta Estonii to reakcja Jürgena Kloppa na problemy kadrowe w defensywie. Kontuzjowani są Mamadou Sakho i Joe Gomez, przez co Niemcowi do dyspozycji pozostali właściwie tylko Dejan Lovren i Joel Matip.
Klavan od 2012 roku grał w Augsburgu, za występy w Bundeslidze zbierał przyzwoite noty. Kibicom Liverpoolu pokazał się w nie tak dawnym dwumeczu w Lidze Europy.

![Gol „jednookiego” skrzydłowego, debiut syna Zinédine'a Zidane'a [WIDEO]. Podsumowanie czwartego dnia Pucharu Narodów Afryki 2025](img/photos/111703/170x113/luca-zidane.jpg)







![Gol „jednookiego” skrzydłowego, debiut syna Zinédine'a Zidane'a [WIDEO]. Podsumowanie czwartego dnia Pucharu Narodów Afryki 2025](img/photos/111703/90x60/luca-zidane.jpg)












