Oficjalnie: Brazylijczyk w Cracovii
2016-07-26 18:56:50; Aktualizacja: 9 lat temu
Diego Gustavo Ferraresso Scheda podpisze kontrakt z Cracovią.
24-letni Brazylijczyk, posiadający bułgarskie obywatelstwo, jest bocznym obrońcą. Przez ostatnie dwa lata był piłkarzem Slavii Sofia, a wcześniej grał w Lokomotiwie Płowdiw, Liteksie Łowecz i FC Chavdar. Ferraresso ma na koncie dwa występy w młodzieżowej reprezentacji Bułgarii i jeden w kadrze Brazylii do lat 20.
To ósmy transfer Cracovii w letnim oknie. Wcześniej do zespołu prowadzonego przez Jacka Zielińskiego trafili Jakub Čunta, Milan Dimun, Rafał Dobroliński, Radosław Kanach, Róbert Litauszki, Sebastian Steblecki i Mateusz Szczepaniak.

![Gol „jednookiego” skrzydłowego, debiut syna Zinédine'a Zidane'a [WIDEO]. Podsumowanie czwartego dnia Pucharu Narodów Afryki 2025](img/photos/111703/170x113/luca-zidane.jpg)







![Gol „jednookiego” skrzydłowego, debiut syna Zinédine'a Zidane'a [WIDEO]. Podsumowanie czwartego dnia Pucharu Narodów Afryki 2025](img/photos/111703/90x60/luca-zidane.jpg)












