Oficjalnie: Toledo we Fiorentine
2016-07-27 13:02:24; Aktualizacja: 9 lat temu
Hernán Toledo został nowym zawodnikiem Fiorentiny.
20-latek to wychowanek argentyńskiego Vélez Sarsfield. Dotąd w sumie wystąpił w 19 meczach tamtejszej Primera División, w których strzelił jednego gola i zaliczył cztery asysty. Grający najczęściej na lewym boku pomocy lub ataku piłkarz nie zadebiutował jeszcze w reprezentacji narodowej.
Argentyńczyk trafi teraz na roczne wypożyczenie do Fiorentiny. "Viola" najprawdopodobniej posiada prawo wykupu zawodnika, więc jeśli ten sprawdzi się na boiskach Serie A, może zameldować się na Stadio Artemio Franchi na stałe.
Wcześniej zespół prowadzony przez Paulo Sousę dokonał innych ciekawych transferów. Wykupił m.in. Bartłomieja Drągowskiego z Jagiellonii czy Kevina Diksa z Vitesse.


![Ajax Amsterdam zwolnił trenera po porażce w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE]](img/photos/112393/170x113/john-heitinga.jpg)


![Liga Konferencji: Składy na Sparta Praga - Raków Częstochowa [OFICJALNIE]](img/photos/112388/170x113/sprata-praga-rakow-czestochowa.jpg)
![Legia Warszawa gra w Lidze Konferencji. Składy na mecz z NK Celje [OFICJALNIE]](img/photos/112389/170x113/celje-legia-warszawa.jpg)
![Kadra Francji na listopadowe mecze. Didier Deschamps z trzema powrotami [OFICJALNIE]](img/photos/103827/170x113/didier-deschamps.jpg)
![Oriol Romeu wraca na boisko. Wielki powrót byłego piłkarza FC Barcelony [OFICJALNIE]](img/photos/112392/170x113/oriol-romeu.jpg)






![Ekstraklasa: Składy na Radomiak Radom - Cracovia [OFICJALNIE]](img/photos/85426/90x60/radomiak-cracovia.jpg)




![Ekstraklasa: Składy na Radomiak Radom - Cracovia [OFICJALNIE]](img/photos/85426/170x113/radomiak-cracovia.jpg)



