75 milionów za Jorginho

75 milionów za Jorginho fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Si Gonfia La Ret I Radio CRC

Zgodnie z informacjami, które zostały przekazane na antenie Radia CRC, Manchester City przedstawił Napoli pierwszą nieformalną propozycję za Jorginho.

Defensywny pomocnik od dawna jest łączony z MC. Transfer 26-latka na Etihad jest naprawdę realny. Jak powiedział kilka dni temu jego agent, João Santos: - Jorginho wciąż ma ważny kontrakt z Napoli, ale jeśli włoski klub dojdzie do porozumienia z City, to przejdzie do Manchesteru. Dojście do konsensusu z Anglikami nie powinno być problemem.

City zaczęło konkretnie działać. Dyrektor sportowy mistrza Anglii, Txiki Begiristain, miał już zaoferować Cristiano Giuntoliemu, który piastuje to samo stanowisko w klubie z Neapolu, 45 milionów euro za reprezentanta Włoch.

Giuntoli odrzucił propozycję, ale nie oznacza to, że do transferu nie dojdzie. Oczekiwania Napoli są jednak jasne - nie oddadzą oni swojego zawodnika za mniej niż 75 milionów euro.

Włosi informują, że klub z niebieskiej części Manchesteru powinien wkrótce przesłać pierwszą oficjalną ofertę za Jorginho drogą mailową.

Urodzony w Brazylii pomocnik w sezonie 2017/2018 zanotował w sumie 38 występów, w których strzelił cztery gole i zaliczył cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy