80 milionów euro za Leroya Sané

80 milionów euro za Leroya Sané
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano, dziennikarz Sky Sport Italia, poinformował, że Manchester City odrzucił ofertę otrzymaną od Bayernu Monachium za Leroya Sané.

Od kilku tygodni władze mistrzów Niemiec nie ukrywają, że ich najnowszym celem transferowym jest skrzydłowy „Obywateli”. Problem w tym, że Niemiec znajduje się w analogicznej sytuacji do tej Paula Pogby, którego łączy z Manchesterem United dwuletni kontrakt. Tym samym wszystkie atuty po swojej stronie ma jego obecny pracodawca.

Ponadto mistrzowie Anglii nie zważając na ostatnie doniesienia, robią wszystko, aby 23-latek podpisał nowy kontrakt. W znaczenie słowa „wszystko” wpisuje się także odrzucenie pierwszej oficjalnej oferty Bayernu Monachium, który zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, miał zaoferować 80 milionów euro. Ta propozycja według Fabricio Romano została odrzucona.

Manchester City w odpowiedzi miał zażądać ponad 100 milionów euro, co na ten moment skutecznie ostudziło zapał „Gwiazdy Południa”, która liczyła, że Anglicy będą nastawieni na sprzedaż byłego gracza Schalke. Obecnie dyrekcja ekipy ze stolicy Bawarii analizuję sytuację skrzydłowego, który może również grać na pozycji ofensywnego pomocnika. 

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, czy Bayern Monachium przypuści kolejną ofensywę w sprawie 19-krotnego reprezentanta Niemiec, czy też przestanie dążyć do jego zakontraktowania. 

Leroy Sané ma za sobą naprawdę udany sezon, zwieńczony zdobyciem Pucharu Anglii. W koszulce „Obywateli” rozegrał w sumie 47 spotkań, a swoją obecność na boisku zaznaczył 16 trafieniami i 18 finalnymi podaniami. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy