Aaron Hickey przymierzany do gry w Premier League

Aaron Hickey przymierzany do gry w Premier League fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Aaron Hickey tej zimy może odejść z Bologna FC. Zainteresowanie nim wykazuje Brentford - podaje Sky Sports.

Młodziutki Szkot półtora roku temu wykonał nieoczywisty krok, przyjmując ofertę przenosin do Włoch. Jak się okazała, była to doskonała decyzja.

Lewy obrońca, do czasu konieczności poddania się operacji barku, uzbierał w premierowym sezonie 12 występów. Z kolei w bieżącej kampanii gra już regularnie. Dorobek 19-latka to 20 meczów i cztery gole.

Wysoka forma zawodnika zaowocowała zainteresowaniem innych ekip. Nim Aston Villa sięgnęła po Lucasa Digne’a, mówiło się o zakusach z jej strony. Teraz podchody robi Brentford.

Beniaminek Premier League spisuje się całkiem nieźle i ma w tej chwili spore szanse na utrzymanie.

Niewykluczone, że sytuacja ma związek z wygasającą za 18 miesięcy umową Rico Henry’ego, który świetnie wprowadził się do angielskiej ekstraklasy.

Aaron Hickey przybył do Bologna FC za około dwa miliony euro. Teraz z pewnością należałoby za niego zapłacić co najmniej pięć razy tyle, a należy pamiętać, że wciąż jest on przed debiutem w seniorskiej kadrze Szkocji.

Wcześniej pojawiły się doniesienia o umieszczeniu gracza na radarach przez Manchester City.

„Pszczoły” interesują się również Christianem Eriksenem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy