Abate do Zenitu za 10 milionów euro?

Abate do Zenitu za 10 milionów euro?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football-italia.net

Według włoskich mediów Zenit Sankt Petersburg przygotował ofertę wartą 10 milionów euro za prawego obrońcę AC Milan, Ignazio Abate.

Reprezentant Włoch jest wychowankiem Milanu, jednak znaczną część swojej kariery spędził w innych włoskich klubach, m.in. Napoli, Sampdorii, Piacenzy, Modenie, Empoli i Torino.

Według „La gazetta dello sport” rosyjski klub chciałby pozyskać Abate w styczniowym okienku transferowym. Warto dodać, że z Milanem już pożegnał się Alexandre Pato, oraz coraz bliżej porozumienia z Santosem jest Robinho.

Włoskie media sugerują, że możliwa jest sprzedaż Abate, ponieważ Milan pilnie poszukuje pieniędzy, by móc wykupić Mario Balotellego z Manchesteru City. Gdyby to się nie powiodło to innym rozwiązaniem mógłby być Aleksandro Matri, napastnik Juventusu. Dla Matriego byłby to powrót do Milanu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy