Abate szuka dalej. Odrzucił lukratywną ofertę z Kataru

Abate szuka dalej. Odrzucił lukratywną ofertę z Kataru
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Ignazio Abate nie zostanie graczem Al-Gharafy, donosi La Gazetta dello Sport.

Prawy obrońca pozostaje bez pracy od początku lipca, po tym, jak nie przedłużył wygasającej umowy z Milanem. O jego usługi walczyło już wiele klubów. W tym gronie znajdował się między innymi Olympiakos, Real Valladolid czy Brescia. Piłkarz nie zdecydował się jednak na grę w żadnej z tych ekip.

W ostatnim czasie otrzymał on możliwość przeprowadzenia się do ligi katarskiej. Według prasy na jego usługi chętna była Al-Gharafa.

Wspomniany zespół zaproponował defensorowi olbrzymie zarobki. W nowym miejscu Abate mógł liczyć rocznie na 2,2 miliony euro, ale mimo to nie postanowił skorzystać z nadarzającej się okazji do zarobienia pokaźnej sumy i nadal rozgląda się za ewentualnym pracodawcą.

32-latek to wychowanek ekipy z San Siro. W swojej karierze grał również między innymi w Napoli czy Torino.

Abate łącznie rozegrał dla Milanu 306 meczów. Strzelił w nich trzy bramki i zanotował 21 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy