Abate szuka dalej. Odrzucił lukratywną ofertę z Kataru

Abate szuka dalej. Odrzucił lukratywną ofertę z Kataru
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Ignazio Abate nie zostanie graczem Al-Gharafy, donosi La Gazetta dello Sport.

Prawy obrońca pozostaje bez pracy od początku lipca, po tym, jak nie przedłużył wygasającej umowy z Milanem. O jego usługi walczyło już wiele klubów. W tym gronie znajdował się między innymi Olympiakos, Real Valladolid czy Brescia. Piłkarz nie zdecydował się jednak na grę w żadnej z tych ekip.

W ostatnim czasie otrzymał on możliwość przeprowadzenia się do ligi katarskiej. Według prasy na jego usługi chętna była Al-Gharafa.

Wspomniany zespół zaproponował defensorowi olbrzymie zarobki. W nowym miejscu Abate mógł liczyć rocznie na 2,2 miliony euro, ale mimo to nie postanowił skorzystać z nadarzającej się okazji do zarobienia pokaźnej sumy i nadal rozgląda się za ewentualnym pracodawcą.

32-latek to wychowanek ekipy z San Siro. W swojej karierze grał również między innymi w Napoli czy Torino.

Abate łącznie rozegrał dla Milanu 306 meczów. Strzelił w nich trzy bramki i zanotował 21 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy