AC Milan chce zatrzymać Brahima Díaza

AC Milan chce zatrzymać Brahima Díaza
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS | Corriere dello Sport | Marca

Brahim Díaz doskonale wprowadził się do Milanu, dlatego Włosi już planują przedłużenie z nim współpracy i stosowne rozmowy w tej sprawie z Realem Madryt - głoszą „AS”, „Corriere dello Sport” oraz „Marca”.

21-latek zdecydowanie nie mógł znaleźć swojego miejsca w ekipie „Królewskich”, a kiedy dostawał szansę, zwykle zżerała go presja. Mając to na uwadze, kiedy po ofensywnego pomocnika lub skrzydłowego zgłosił się AC Milan, Real Madryt sam nakłaniał zawodnika do przyjęcia oferty wypożyczenia przedstawiciela Serie A.

Jednocześnie mistrz Hiszpanii nie zezwolił Włochom na wpisanie do umowy jakiejkolwiek klauzuli umożliwiającej późniejszy transfer definitywny. Wszystko po to, aby pokazać obiecującemu graczowi, że wciąż w niego wierzy.

Dziś, po kilkumiesięcznym pobycie na San Siro, można śmiało powiedzieć, że była to właściwa decyzja dla wszystkich stron. Brahim Díaz wyraźnie odżył, a oba kluby są z niego bardzo zadowolone. Pojawiły się nawet doniesienia, że „Rossoneri” byliby skłoni wykupić Hiszpana. To według „Corriere dello Sport” wiązałoby się jednak z wydatkiem rzędu około 25 milionów euro.

W nawiązaniu do tych informacji „Marca” zapewnia, że na dzisiaj madrytczycy nie chcą pozbywać się piłkarza na stałe, a jeśli już miałoby dojść do tego typu operacji, dążyliby oni do zapewnienia sobie opcji odkupu. „AS” puentuje to wszystko stwierdzeniem, że niebawem obie ekipy usiądą do rozmów odnośnie przyszłości młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii, a on sam wyraża gotowość do dalszych występów w koszulce Milanu.

Brahim Díaz jak dotąd uzbierał 22 występy, w których zdobył cztery bramki oraz posłał trzy ostatnie podania. Jego kontrakt z Realem Madryt obowiązuje aż do połowy 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy