Adán w poszukiwaniu nowego klubu

Adán w poszukiwaniu nowego klubu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

Real Madryt oświadczył Antonio Adánowi, którego kontrakt jest ważny jeszcze przez rok, że ma wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

To oznacza koniec w Realu Madryt dla bramkarza, który na początku kadencji Jose Mourinho był drugim golkiperem w zespole (przez pewien czas, gdy kontuzji doznał Iker Casillas, nawet pierwszym). Jednak wraz z upływem czasu spadł na trzecie miejsce w kolejce do pierwszej jedenastki, gdy do klubu przybył Diego López, a nawet w ostatnim meczu sezonu to Jesús a nie Adán wystąpił przeciwko Osasunie.

Agent bramkarza Iñaki Espizua spotkał się z zarządem klubu w celu znalezienia rozwiązania dla przyszłości gracza, gdy stało się jasne, że w drużynie prowadzonej przez Carlo Ancelottiego to Iker Casillas i Diego López będą rywalizowali o grę w pierwszej 11. Trzecim golkiperem ma być Tomás Mejías, który w zeszłym sezonie grał w Realu Madryt Castilla. Jesús Fernández jest kolejnym bramkarzem, który prawdopodobnie będzie musiał opuścić klub.

Od tego momentu Adán ma zielone światło w rozpatrywaniu ofert, które otrzymuje z Hiszpanii i zza granicy. Real Madryt postanowił pozwolić mu odejść za darmo, aby nie utrudniać zawodnikowi dalszej kariery.

26-latek chce przenieść się do zespołu, w którym będzie mógł udowodnić swoją wartość i na stałe zostać bramkarzem pierwszego zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy