Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę

Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę fot. Lukasz Sobala / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fanatik

Kamil Grabara rozwścieczył kibiców Galatasaray, a ci nie pozostali mu dłużni w mediach społecznościowych. Teraz specjalne kroki wobec Polaka zapowiada też sam klub.

Za nami pierwsza kolejka Ligi Mistrzów, a w niej nie brakowało emocji.

Do ciekawej potyczki doszło między innymi w Stambule, gdzie miejscowe Galatasaray mierzyło się z FC Kopenhagą.

Przy okazji rywalizacji tych ekip padł remis 2-2, ale rezultat zszedł na drugi plan. Najwięcej bowiem mówi się o Kamilu Grabarze.

Golkiper z Polski opublikował bowiem po meczu wpis.

„Zasłużyliśmy na trzy punkty z tej gównianej gry, ale takie jest życie. Idziemy dalej” - stwierdził na Instagramie, choć zdaniem osób, które widziały post zaraz po wrzuceniu, zamiast „gównianej gry” widniała w nim „gówniana dziura”.

To nie spodobało się fanom, którzy zaczęli go bez żadnych hamulców atakować w sieci, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Oberwało się też jego partnerce.

Sprawa odbiła się w Europie szerokim echem. Do tego stopnia, że specjalne kroki zapowiada też samo Galatasaray.

„Fanatik” informuje, że złożono już w tej sprawie stosowny wniosek do UEFA. Nad Bosforem twierdzą, że możliwe jest wykluczenie Grabary z następnych spotkań.

- Obecnie omawiamy tę kwestię w strukturach zarządu. Dowiecie się wkrótce, co dalej - powiedział prezydent tureckiego klubu, Dursun Özbek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy