Agent Lukaku: Są rozmowy z Tottenhamem

Agent Lukaku: Są rozmowy z Tottenhamem
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Sky Sports

Agent Romelu Lukaku twierdzi, że kontaktował się z Tottenhamem w sprawie transferu jego klienta.

Belg jest kluczowym zawodnikiem Evertonu. W tym sezonie strzelił trzynaście bramek. Jest to odrobinę gorszy wynik niż w poprzednim sezonie, bowiem rok temu w barwach West Bromich Albion Lukaku miał na koncie siedemnaście bramek. Nie zmienia to faktu, iż wiele klubów, zwłaszcza angielskich, stoi w kolejce po 20-latka.

- Rozmawiałem z Tottenhamem raz, ale to nie oznacza, że Romelu dołączy do Spurs. Jeszcze nie jest czas na tego typu negocjacje - oznajmił agent zawodnika.

- Nie ma dwudziestu klubów, których stać na Lukaku. Nie przeniesie się, powiedzmy, do Swansea - dodał, zapewniając, że Chelsea będzie chciała sprzedać napastnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy