Agent Mohameda Salaha reaguje na plotki. „To nonsens!”

Agent Mohameda Salaha reaguje na plotki. „To nonsens!” fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Ramy Abbas Issa [Twitter]

Mohamed Salah odejdzie z Liverpoolu w przypadku braku kwalifikacji do Ligi Mistrzów? Tak przynajmniej twierdziły niedawno angielskie media. Doniesienia te dosadnie skomentował agent egipskiego napastnika.

Atmosfera panująca obecnie na Anfield do najlepszych nie należy. Klub zajmuje niską pozycję w ligowej tabeli i stoi o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów.

Kadra „The Reds” potrzebuje zmian, o czym mówił ostatnio Jürgen Klopp. Niemiecki trener zapowiedział, że latem dojdzie do kilku niezbędnych transferów, które odświeżą skostniały skład liverpoolczyków.

Równie dużo w kontekście Liverpoolu mówi się o możliwych rozstaniach. Niektórzy zawodnicy nie figurują już w dalszych planach zarządu, inni są ponoć rozczarowania sytuacją zespołu. Do tego grona, wedle ostatnich doniesień, miał należeć Mohamed Salah.

30-letni napastnik rozgrywa do tej pory swój najgorszy sezon, odkąd dołączył do 19-krotnych mistrzów Anglii. Na przestrzeni całej kampanii zdobył co prawda 19 trafień, lecz tylko osiem z nich przypadło na mecze Premier League.

Znalezienie w tabeli ligowej Liverpoolu nieuważnym może zająć trochę czasu. Podopieczni Kloppa okupują aktualnie siódmą lokatę, tracąc aż dziewięć punktów do miejsca zapewniającego udział w Lidze Mistrzów.

W przypadku braku kwalifikacji „The Reds” do tego prestiżowego turnieju w przyszłym sezonie Salah rozważałby swoje odejście, o czym informowały angielskie media.

Rewelacje te w dosadny sposób skomentował agent Egipcjanina, Ramy Abbas.

„To nonsens. To nigdy nie było tematem żadnej dyskusji. Brak kwalifikacji do rozgrywek Ligi Mistrzów nie przeszedł nam nigdy przez głowę” - wyjaśnił przedstawiciel trzykrotnego króla strzelców Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy