Agent naciska na transfer Felipa Andersona. Do konkretnego klubu!

Agent naciska na transfer Felipa Andersona. Do konkretnego klubu!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sport Mediaset

Kia Joorabchian chce transferu Felipe Andersona do Interu.

Agent piłkarski obecnie ma duże wpływy w Mediolanie, bowiem pełni rolę doradcy chińskich właścicieli tego klubu. Miał między innymi duży wpływ na wybór nowego trenera, którym został faworyzowany przez niego Stefano Pioli.

Teraz Irańczyk chce sprowadzić na Giuseppe Meazza kluczowego zawodnika Lazio, o którego w przeszłości zaciekle zabiegał Manchester United. Według "Sport Mediaset", Joorabchian wywiera presję na rzymianach, by zgodzili się na transfer jego klienta już w styczniu. Ci jednak stawiają zaporowe warunki, żądając 50 milionów euro.

23-letni skrzydłowy w obecnym sezonie ma na koncie 11 występów w Serie A. Strzelił jednego gola i zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy