Agent o piłkarzu Milanu: Tylko idiota by go kupił!

2016-12-21 21:02:45; Aktualizacja: 7 lat temu
Agent o piłkarzu Milanu: Tylko idiota by go kupił! Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Sambafoot

Agent Dimitri Seluk, który całkiem niedawno był mocno zaangażowany w spór z Pepem Guardiolą, zaatakował Luiza Adriano.

Agent, którego zdecydowanienajbardziej znanym współpracownikiem jest Yaya Touré, poradziłSpartakowi Moskwa, żeby nie kupował napastnika Milanu.

-Nie wierzę w takie głupie negocjacje. Tylko idiota zdecydowałbysię na jego zakup. Znam go od bardzo dawna i nie bez przyczyny jegobyły klub sprzedał go tylko za osiem milionów euro. W Szachtarzegrał z wieloma innymi Brazylijczykami. Jego jedyną zaletą jestszybkość. Czy Spartak naprawdę potrzebuje napastnika, któryrozegrał od początku sezonu 120 minut? - zapytał ironicznie Seluk.

- Fedun (dyrektor sportowy Spartaka - red.) musi być bardzoostrożny. Już nawet nie chodzi tylko o tę jedną transakcję, alew ogóle ludzi, którzy proponują mu takie rzeczy. Z takiminajlepiej nie mieć do czynienia - stwierdził agent.

Przygodabrazylijskiego snajpera w Milanie jest kompletnie nieudana. Wpoprzednim sezonie 29-latek strzelił raptem cztery gole w 26spotkaniach ligowych „Rossonerich”. Kilka tygodni temu włoskiemedia poinformowały, że klub z Mediolanu jest w stanie sprzedać goza trzy miliony euro. Latem 2015 roku zapłacił za niego pięćmilionów więcej.