Agent potwierdza definitywny transfer Marlona Santosa

Agent potwierdza definitywny transfer Marlona Santosa fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radio Barcelona I ESPN

Jak zdradził agent Marlona Santosa, Fred Moraes, jego podopieczny na pewno zostanie definitywnie wykupiony przez Barcelonę.

Brazylijski obrońca trafił do Katalonii latem zeszłego roku na zasadzie wypożyczenia z Fluminense. O jego definitywnym transferze spekulowało się od jakiegoś czasu. Teraz wszystko ma być już przesądzone.

- Wszystko zostanie niebawem ogłoszone. Barcelona i Fluminense już się ze sobą porozumiały. Katalończycy chcą dalej mieć go u siebie. Ważną rzeczą będzie jeszcze określenie jego pozycji w zespole w przyszłym sezonie. Zrobimy to niebawem.

- Myślimy o tym, żeby pozostał w Barcelonie przez wiele lat i dalej uczył się piłki, tak jak robi to obecnie - powiedział Moraes. Menedżer nie zdradził kwoty transferu, ale wszystko wskazuje na to, że „Duma Katalonii” zapłacili Fluminense jeszcze dwa miliony euro.

21-latek od początku rozgrywek występował głównie w rezerwach aktualnego mistrza Hiszpanii. W sumie rozegrał dla nich 22 spotkania ligowe. Jeśli chodzi o pierwszą drużynę Barcelony, póki co zanotował w niej dwa mecze. W listopadzie Brazylijczyk pojawił się na murawie w spotkaniu Ligi Mistrzów z Celtikiem, a ostatnio zadebiutował w LaLiga z Las Palmas.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy