Agent potwierdza definitywny transfer Marlona Santosa

Agent potwierdza definitywny transfer Marlona Santosa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radio Barcelona I ESPN

Jak zdradził agent Marlona Santosa, Fred Moraes, jego podopieczny na pewno zostanie definitywnie wykupiony przez Barcelonę.

Brazylijski obrońca trafił do Katalonii latem zeszłego roku na zasadzie wypożyczenia z Fluminense. O jego definitywnym transferze spekulowało się od jakiegoś czasu. Teraz wszystko ma być już przesądzone.

- Wszystko zostanie niebawem ogłoszone. Barcelona i Fluminense już się ze sobą porozumiały. Katalończycy chcą dalej mieć go u siebie. Ważną rzeczą będzie jeszcze określenie jego pozycji w zespole w przyszłym sezonie. Zrobimy to niebawem.

- Myślimy o tym, żeby pozostał w Barcelonie przez wiele lat i dalej uczył się piłki, tak jak robi to obecnie - powiedział Moraes. Menedżer nie zdradził kwoty transferu, ale wszystko wskazuje na to, że „Duma Katalonii” zapłacili Fluminense jeszcze dwa miliony euro.

21-latek od początku rozgrywek występował głównie w rezerwach aktualnego mistrza Hiszpanii. W sumie rozegrał dla nich 22 spotkania ligowe. Jeśli chodzi o pierwszą drużynę Barcelony, póki co zanotował w niej dwa mecze. W listopadzie Brazylijczyk pojawił się na murawie w spotkaniu Ligi Mistrzów z Celtikiem, a ostatnio zadebiutował w LaLiga z Las Palmas.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy