Agent Sali wzywa władze Cardiff do publicznej debaty

Agent Sali wzywa władze Cardiff do publicznej debaty
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Brytyjskie media cały czas przekazują nowe informacje w sprawie zapłaty za transfer Emiliano Sali.

Cardiff City wciąż nie zapłaciło Nantes pierwszej raty za transfer argentyńskiego napastnika. Walijski klub utrzymuje, że jeśli faktycznie ma kontraktowy obowiązek uiszczenia opłaty, zrobi to. Jego władze zaczęły jednak dokładnie przyglądać się transakcji i okołotransferowym sprawom. Ostatnio kontaktowały się one z innymi klubami z Premier League, próbując ustalić, czy istnieją podstawy, by nie płacić za transfer (więcej TUTAJ). Przypomnijmy, że w sumie chodzi o 17 milionów euro.

Istnieją podejrzenia, że agent Sali, Willie McKay, próbował zawyżyć cenę za zawodnika, sugerując, że interesują się nim inne zespoły.

Menedżer walczy jednak o swoje dobre imię. W rozmowie ze Sky Sports dał on do zrozumienia, że czuje się oczerniany przez media i jego rodzina otrzymała w ostatnim czasie wiele gróźb. Chodzi tutaj zarówno o same transferowe negocjacje, jak i to, że to agent zamówił i opłacił samolot, którego wrak znaleziono na dnie kanału La Manche. Choć stała się wielka tragedia, utrzymuje on, że nie ponosi odpowiedzialności za katastrofę.

Jak czytamy, McKay chce odpowiedzieć na wszelkie zarzuty kierowane w swoją stronę w trakcie debaty. Jego zdaniem powinni wziąć w niej udział m.in. właściciel, prezes, menedżer i prawnicy Cardiff. Spotkanie miałoby się odbyć z udziałem mediów.

Według Sky Sports walijski klub nie jest jednak zainteresowany takim rozwiązaniem sprawy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy