Agent Sali wzywa władze Cardiff do publicznej debaty

Agent Sali wzywa władze Cardiff do publicznej debaty
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Brytyjskie media cały czas przekazują nowe informacje w sprawie zapłaty za transfer Emiliano Sali.

Cardiff City wciąż nie zapłaciło Nantes pierwszej raty za transfer argentyńskiego napastnika. Walijski klub utrzymuje, że jeśli faktycznie ma kontraktowy obowiązek uiszczenia opłaty, zrobi to. Jego władze zaczęły jednak dokładnie przyglądać się transakcji i okołotransferowym sprawom. Ostatnio kontaktowały się one z innymi klubami z Premier League, próbując ustalić, czy istnieją podstawy, by nie płacić za transfer (więcej TUTAJ). Przypomnijmy, że w sumie chodzi o 17 milionów euro.

Istnieją podejrzenia, że agent Sali, Willie McKay, próbował zawyżyć cenę za zawodnika, sugerując, że interesują się nim inne zespoły.

Menedżer walczy jednak o swoje dobre imię. W rozmowie ze Sky Sports dał on do zrozumienia, że czuje się oczerniany przez media i jego rodzina otrzymała w ostatnim czasie wiele gróźb. Chodzi tutaj zarówno o same transferowe negocjacje, jak i to, że to agent zamówił i opłacił samolot, którego wrak znaleziono na dnie kanału La Manche. Choć stała się wielka tragedia, utrzymuje on, że nie ponosi odpowiedzialności za katastrofę.

Jak czytamy, McKay chce odpowiedzieć na wszelkie zarzuty kierowane w swoją stronę w trakcie debaty. Jego zdaniem powinni wziąć w niej udział m.in. właściciel, prezes, menedżer i prawnicy Cardiff. Spotkanie miałoby się odbyć z udziałem mediów.

Według Sky Sports walijski klub nie jest jednak zainteresowany takim rozwiązaniem sprawy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy