Agent: Tak wynegocjowałem dla Gabigola świetny kontrakt

Agent: Tak wynegocjowałem dla Gabigola świetny kontrakt
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Yahoo Esportes

Poznaliśmy dokładnie zarobki Gabigola.

Reprezentant Brazylii w ostatnich dniach letniego okna transferowego dołączył do Interu, mimo że interesowały się nim jeszcze silniejsze kluby. Prawo pierwokupu posiadała Barcelona, a swoją ofertę przedstawiało także Leicester, Atletico i Juventus.

Te trzy wymienione kluby okazały się - zdaniem agenta napastnika - bardzo pomocne w negocjacjach z klubem z Giuseppe Meazza.

- Zainteresowanie Juventusu, Atletico i Leicester wykorzystałem w negocjacjach z Interem. To prawdopodobnie dlatego Gabigol stał się jednym z najlepiej zarabiających w zespole - oświadczył Wagner Ribeiro.

- Jego miesięczna płaca netto to teraz 380 tysięcy euro, mnie więcej tyle, ile przez rok zarabiał w Santosie. Rocznie daje to aż 4,5 miliona euro - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy