Ailton wypożyczony do Grasshopperu

Ailton wypożyczony do Grasshopperu
Redakcja
Redakcja
Źródło: eurosport.com

Brazylijczyk - Ailton został wypożyczony z Crveny Zvezdy Belgrad do końca sezonu do szwajcarskiego I-ligowca - Grasshopperu Zurych. <br><br> Szwajcarski klub ma również prawo pierwokupu piłkarza po sezonie (...)

Brazylijczyk - Ailton został wypożyczony z Crveny Zvezdy Belgrad do końca sezonu do szwajcarskiego I-ligowca - Grasshopperu Zurych.

Szwajcarski klub ma również prawo pierwokupu piłkarza po sezonie

33-latek najwyższą formę miał grając 3 lata temu w Werderze Brema, został wtedy królem strzelców Bundesligi. Po odejściu z Werderu latem 2005-go roku, Ailton reprezentował barwy aż 5 klubów: Schalke 04, Besiktasu Stambuł, HSV Hamburga oraz wspomniane wcześniej drużyny Crveny Zvezdy Belgrad i Grasshopperu Zurych.

Obecnie wyceniany jest na 1 mln euro.
Więcej na temat: Inne Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?! Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy