Ajax Amsterdam finalizuje transfer skrzydłowego

Ajax Amsterdam finalizuje transfer skrzydłowego fot. Media Whalestock / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: VI.nl

Ajax ma nadzieję, że w tym tygodniu uda mu się wreszcie uzyskać podpis Kamaldeena Sulemany, o czym informuje portal VI.nl. Amsterdamczycy chcą ściągnąć 19-letniego Ghańczyka już od dłuższego czasu.

Z Amsterdamu wciąż nie ma potwierdzenia, ale ma to głównie związek z niedawną przeszłością. Sulemana już od jakiegoś czasu znajduje się na radarze Ajaxu - ostatnio gościł w stolicy kraju, ale do porozumienia jeszcze nie doszło. Holenderscy dziennikarze przewidują jednak, że stanie się tak w najbliższych dniach.

Jak donoszą francuskie media, napastnik FC Nordsjælland poinformował Stade Rennais, że preferowanym przez niego klubem jest Ajax. W najbliższych dniach mają się odbyć badania lekarskie i finalizacja podpisania kontraktu. Ajax już od jakiegoś czasu szuka wzmocnień na skrzydłach. W holenderskiej ekipie powinni się wkrótce zameldować zarówno Steven Berghuis, jak i Sulemana.

W zakończonym niedawno sezonie 19-latek zanotował 30 występów we wszystkich rozgrywkach (w tym 20 w duńskiej Superligaen), zdobywając w tym okresie dziesięć bramek oraz dokładając osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy