Ajax Amsterdam może stracić Jurriëna Timbera. Dwa kluby walczą o jego podpis

Ajax Amsterdam może stracić Jurriëna Timbera. Dwa kluby walczą o jego podpis fot. Ajax Amsterdam
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

Jurriën Timber znajduje się na radarach Bayernu Monachium oraz Manchesteru United. Oba kluby już nawiązały kontakt z defensorem Ajaksu - donosi Florian Plettenberg.

„Gwiazda Południa” przymierza się do wzmocnienia środka defensywy. Identyczne plany mają „Czerwone Diabły” z Erikem ten Hagiem na ławce trenerskiej. Ten fakt jest tutaj nie bez znaczenia.

To właśnie holenderski szkoleniowiec pozwolił zadebiutować utalentowanemu piłkarzowi w pierwszym zespole Ajaksu, a teraz może po niego sięgnąć. Według Plettenberga angielski klub jest poważnie zainteresowany 20-latkiem.

Ten Hag został zapytany o potencjalny transfer swojego rodaka. Nie chciał jednak odkrywać całej prawdy i ograniczył się tylko do logicznego stwierdzenia, że w kolejce po stopera ustawiło się wiele klubów.

Jak informuje wspomniany dziennikarz, Bayern Monachium oraz Manchester United już skontaktowały się z otoczeniem zawodnika, ale to przedstawiciel Premier League jest w tej chwili bardziej zainteresowany jego sprowadzeniem do siebie.

Timber na swoim koncie ma już 74 występy w koszulce Ajaksu oraz sześć spotkań w seniorskiej kadrze „Oranje”. Oprócz tego może zajmować pozycje na skraju obrony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy