Akinfenwa: Mogę zagrać dla reprezentacji Anglii, ale mam jeden warunek! [WIDEO]

Akinfenwa: Mogę zagrać dla reprezentacji Anglii, ale mam jeden warunek! [WIDEO] fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Goal

Adebayo Akinfenwa zadeklarował chęć występów dla reprezentacji Anglii.

34-latek, który niedawno dołączył do Wycombe Wanderers, stwierdził, że może pełnić w kadrze rolę rezerwowego i pojawiać się na murawie na ostatni kwadrans. 

- Powiem to głośno: jestem dostępny do gry w reprezentacji Anglii, jeśli na ostatnim posiłku przed meczem zostanie zaserwowany kurczak. To tyle. Będzie kurczak, będę ja. Nie będzie kurczaka, nie będzie mnie. To nie jest arogancja, to tylko to, co muszę jeść. Sam, słuchaj, napisz do mnie na WhatsAppie, bo mam poczucie, że mógłbym wejść na ostatnie 20 albo 17 minut. Ja i Andy Carroll. Przez ostatnie 17 minut meczu jestem efektywny. Gareth Ainsworth napisał do mnie na WhatsAppie i podpisałem z nim kontrakt, ty możesz do mnie też tam napisać - mówi Akinfenwa.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy