Alexis Sánchez przeprosił kibiców

Alexis Sánchez przeprosił kibiców fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Alexis Sanchez I Instagram

W niedzielę Manchester United przegrał z Cardiff City 0:2, kończąc sezon 2018/2019. Rozgrywki postanowił podsumować Alexis Sánchez.

W ich trakcie chilijski skrzydłowy zanotował 27 występów w barwach „Czerwonych Diabłów” (dwa gole i cztery asysty). Na więcej nie pozwoliły problemy zdrowotne. 30-latek borykał się z kilkoma kontuzjami, m.in. uda i kolana. Gdy wracał na murawę, prezentował się z kolei poniżej oczekiwań.

„To był bardzo trudny sezon. Kibice z całą pewnością zasługują na przeprosiny. Oni wspierają cię bowiem zawsze, bez względu na to, co się dzieje.

Nie notowałem tylu występów, ile chciałem, co było efektem urazów. Prasa i ludzie spekulowali na temat różnych rzeczy, ale wiele z nich nie było prawdą. Zawsze i pod każdym względem byłem profesjonalistą.

Przepraszam fanów za to, że nie osiągnęliśmy naszych celów. Jesteśmy jednak Manchesterem United. Ludzie i sztab kwestionują to, czy podejmowaliśmy dobre decyzje i dawaliśmy z siebie wszystko, nosząc tę koszulkę... Jestem pewny, że MU pewnego dnia znowu będzie klubem na miarę tego za czasów sir Alexa Fergusona” - napisał Chilijczyk.

W ostatnich miesiącach media spekulowały na temat jego odejścia z United. Niedawno wrócił temat przenosin 30-latka do Interu.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy