Alfred Schreuder po klęsce w Amsterdamie może zaliczyć miękkie lądowanie w... Premier League

Alfred Schreuder po klęsce w Amsterdamie może zaliczyć miękkie lądowanie w... Premier League fot. Pro Shots/SIPA USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mike McGrath [Twitter]

Alfred Schreuder jest poważnym kandydatem na nowego menedżera Leeds United - informuje Mike McGrath.

Od stycznia 2022 roku Alfred Schreuder zaliczył już pracę w dwóch klubach. Najpierw, obejmując zespół w połowie sezonu, zdobył tytuł mistrza Belgii z Club Brugge. Po tym sukcesie postanowił zatrudnić go Ajax. W rodzimym klubie Holendrowi nie poszło tak dobrze. W styczniu jego władze zdecydowały rozstać się z trenerem, pod którego wodzą potentat Eredivisie zanotował sześć ligowych remisów z rzędu.

Mimo średniej ostatniej przygody szkoleniowej Schreuder może zaliczyć miękkie lądowanie. Mike McGrath twierdzi, że znajduje się on wśród kandydatów na nowego menedżera Leeds United. Trener zjawił się w niedzielę na Elland Road przy okazji meczu Premier League z Manchesterem United.

W nim zespół Leeds prowadzi Michael Skubala, który został jego tymczasowym menedżerem po zwolnieniu Jesse'ego Marscha (pod jego skrzydłami drużyna nie wygrała w lidze od początku listopada). Cztery dni temu „Pawie” zremisowały już z „Czerwonymi Diabłami” 2:2.

Przed rozpoczęciem niedzielnego starcia z MU Leeds miało na koncie 19 punktów i znajdowało się w tabeli tuż nad strefą spadkową.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?! Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?! OFICJALNIE: Youri Tielemans odchodzi z Leicester City OFICJALNIE: Youri Tielemans odchodzi z Leicester City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy